Atv Beni Bırakma Dizisi Bilgileri – Konusu,Oyuncuları,Müzikleri


Beni Bırakma dizisi hakkında bütün bilgiler.

ATV ekranlarında yeni bir günlük dizi başlıyor. Beni Bırakma oyuncu kadrosunda kimler var? Beni Bırakma konusu nedir? Beni Bırakma 1.bölüm fragmanında neler oluyor? ATV izleyicisi Beni Bırakma dizisiyle hafta içi her gün saat 15.00’da buluşacak. Şimdiden merak konusu olan dizi Beni Bırakma konusu ve oyuncu kadrosuyla adeta göz dolduruyor.

Beni Bırakma konusu

Ankara’nın en köklü ailelerinden biri olan Sayar’ları takip eden dizide ailenin babası Cengiz yıllar içerisinde tırnaklarıyla kazıyarak olduğu yere gelmiş ve oğullarını büyütmüştür. Aile geleneklerine önem veren Cengiz, aralarında her ne yaşanırsa yaşansın, akşam tüm ailenin aynı masada oturmasına dikkat eder.

8 Ocak Pazartesi günü atv ekranlarında başlayacak olan Beni Bırakma’nın çekimleri Ankara’da gerçekleşiyor. Dizinin yapımcılığını Nilgün Sağyaşar ve Ayşe Medran üstlenirken prodüksiyon Focus Film’in imzasıyla hayata geçiyor.

Başlıca rollerde Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın yer aldığı dizinin hikayesi aile olma, sadakat, aşk ve ihanet gibi temalar üzerinden ilerliyor.

Beni Bırakma dizisi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler;

Keiko Belir Yarar – Esin
Gerçek Adı Keiko Belir Yarar
Doğum Tarihi 16 Ocak 1977
Doğum Yeri Tokyo
Eğitim Durumu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Kaan Yalçın – Vedat
Gerçek Adı Kaan Yalçın
Doğum Tarihi 20 Mayıs 1975
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Emrah Akduman – Tarık
Gerçek Adı Cankat Emrah Akduman
Doğum Tarihi 9 Kasım 1982
Doğum Yeri Ankara

Esengül Aypek – Meltem
Doğum Tarihi 26 Haziran 1993
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Bilkent Üni.Uluslar Arası İlişkiler Devam Ediyor

Çağla Çukurova – Cansu

ODTÜ Makine Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi model Çağla Çukurova Miss Turkey 2016 güzellik yarışması ile adını duyurmuştur. International Kraliçesi seçilen ve ardından yarışmadan çekildiğini belirten Çağla Çukurova 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Aysu Tunca – Pelin

1994 yılında dünyaya gelen Aysu Tunca İstanbul doğumludur. 2018 yılında Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma dizisinde Pelin karakterini canlandıracaktır.

Berkay Veli – Emre

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitimini sürdüren Berkay Veli 2018 yılında Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma dizisinde Emre karakterini canlandıracaktır.


Mithat Erdemli
Tuğçe Özbey – Aslı
Sıla Özlem Önemli – Zeynep
Elif Şeker Saka
Özlem Boyacı
Şebnem Gürsoy

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.