Badem Şekeri 4 Ayşe Kimdir – Gerçek Adı Ne?

      Yorum yok Badem Şekeri 4 Ayşe Kimdir – Gerçek Adı Ne?


Fox Tvnin Televizyon filmi Badem Şekeri 4 ile çarşamba akşamı ekranlarda olacak,film o kadar beğenildiki 4.sü bile çekildi ilgi olursa dahada dizi gibi devam edeceğe benziyor.

Bu hafta ise 4.sü ekralara gelecek,yazımızda bu haftaki bölümünde Ayşe karakterini oynayan Burcu Özberk hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur. 26 yaşında olan oyuncu yay burcudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Burcu Özberk ilk dizi deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yaşamıştır. Bu dizide canlandırmış olduğu Huricihan Sultan karakteriyle dikkatleri çekmiş ve beğeni kazanmıştır. Güneşin Kızı dizisindeki Nazlı Yılmaz karakterini de hayatının dönüm noktası olarak adlandıran Burcu Yılmaz Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde Marquis de sade Quills ve Woyzeck Masalı oyunlarında da yer almıştır.

Oyuncu Burcu Özberk; sadece Güneşin Kızları ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Coca Cola ve Yedigün reklamlarında da oynayan Burcu Özberk; Küçük burjuvalar, Ayyar Hamza, Kuşbakışı Kabare, Mahbect abla, Kırmızı Başlıklı Kız ve Yol arkadaşları adlı tiyatro oyunlarında da oynamıştır. Burcu Özberk; 11. Makina İstanbul Medya Sanat ve Spor ödüllerinde yılın sosyal medyada en sevilen ünlü ismi ödülünü kazanmıştır.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.