Bir Mucize Olsun Nazlı (Dilhan Aras) Kim?

      Yorum yok Bir Mucize Olsun Nazlı (Dilhan Aras) Kim?


Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Bir Mucize Olsun dizisi merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncularda belli olmaya başladı. Dizide bir mahalle kızı Nazlı karakterini canlandıran oyuncuDilhan Aras hakkında bilgileri sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Peki Bir Mucize Olsun Nazlı kim,nereli,gerçek adı ne?

Dilhan Aras Kimdir?
Dilhan Aras 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Dilhan Aras, okulunu bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne kaydolmuş ve burada aldığı oyunculuk eğitiminin ardından ekran kariyerine başlamıştır.

Yetenekli oyuncu Dilhan Aras, üniversite eğitimini farklı bir alanda tamamlasa da kalbinde yatan oyunculuk isteği sebebiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış ve bu alanda kariyer çizmiştir.

Dilhan Aras’ın oyunculuğa başlaması ise ilk olarak bir sinema filmi ile gerçekleşmiştir. 2006 yılında Gölgeler adlı sinema filminde rol alan Dilhan Aras, bu filmde canlandırdığı Erlinda karakteri ile dikkat çekmiş ve profesyonel oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır.

2018 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan ”Bir Mucize Olsun” dizisinde ”Nazlı” karakterine hayat verecek olan Dilhan Aras, dizide Furkan Palalı (Avukat Yiğit), Su Kutlu (Damla), Cihan Ünal (Azim), Ahu Sungur (Maksude) gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer almakta.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.