Börü Dizisi Kaya (Serkan Çayoğlu) Kimdir?

      Yorum yok Börü Dizisi Kaya (Serkan Çayoğlu) Kimdir?


Börü dizisi yakında Atv ekranlarında başlayacak,dizide oyanyacak oyuncularda ,dizideki isimleride belli olmaya başladı,bu yazımızda dizide Kaya rolünü oynayacak olan Serkan Çayoğlu hakkında bilgiler vereceğiz.Börü Kaya Kim,Börü Kaya gerçek adı ne?
Kaya (Serkan Çayoğlu) timin çömezi. Varlıklı bir aileden, kolej mezunu Kaya’nın Polis Özel Harekata katılma sebebi ise hazin ve onun içine maraz olmuş bir öykü. Bu sırrı timdeki arkadaşları bile bilmiyor.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Adı Soyadı: Serkan Çayoğlu
Doğum Tarihi: 31 Mayıs 1987
Nereli: İstanbul (Almanya doğumlu)
Burcu: İkizler
Kilosu: 85
Boyu: 1,85
Göz Rengi:Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Alman Üniversitesi Ekonomi
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/serkancayoglu
Twitter Hesabı: twitter.com/serkancayoglu?
Facebook Hesabı: facebook.com/serkancayogluofficial

Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987 Almanya doğumludur. Modellik ve mankenlik yapan oyuncu daha sonra oyunculukta karar kılarak Ümit Çırak Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel olarak oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimini Almanya’da bir üniversitede ekonomi bölümünde tamamlayan Serkan Çayoğlu ilk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşı karakterini canlandırarak sonrasında Zeytin Tepesi adlı dizide yer almıştır.

Hande Yener’in “Ya Ya Ya” adlı klibinde oynayan Serkan Çayoğlu 2014 yılında başlayan Kiraz Mevsimi’nde Ayaz Dinçer karakteriyle oldukça beğenilmiş ve tanınmıştır. Çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Serkan Çayoğlu 28 yaşında ikizler burcudur.

Serkan Çayoğlu’nun oynadığı diziler; Hayatımın Aşkı, Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi ve Kuzey Güney.

Serkan Çayoğlu 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi V. Video Müzik Ödülleri’nde yılın en iyi çıkış yapan oyuncusu ödülünü Kiraz Mevsimi’ndeki rolüyle kazanmıştır. Ayrıca 6. KTÜ Medya Ödüllerinde en iyi çıkış yapan oyuncu ödülünü Kiraz Mevsimi’ndeki rolüyle almıştır. 2016 yılında 1. YBU Medya Ödülleri en iyi erkek dizi oyuncusu ödülünü Kiraz Mevsimi’ndeki rolüyle kazanmıştır.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.