Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir?

      Yorum yok Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir?

Çukur Dizisi Celasun Kim,Celasun Gerçek Adı,Celasun Sevgilisi,Celasun Boyu,Celasun Kilosu,Celasun Oynağı Diziler

Yakında Show Tv nin yeni sezonda çok şey beklediği Çukur dizisi başlıyor,dizide oynayacak oyuncularda yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Dizide Celasun karakterine hayat verecek olan oyuncu Kubilay Aka olacak,bizde yakışıklı oyuncu hakkında sitemizde bilgiler paylaşalım istedik.

Kubilay Aka Kimdir?

Kubilay Aka, 12/04/1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi’nde tamamladıktan sonra. Muğla Milas Havalimanında özel bir şirkette çalışırken menajeri Ufuk Ergin ile Mayıs 2016 da tanışarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.


Hakan Karsak, Esra Kızıldoğan, Barış Yıldız ve Kübra Kip’ten oyunculuk dövüş sahneleri için  ise Mehmet Ali Karakuş’dan eğitimler alan Kubilay Aka, başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın paylaştığı Kanal D de yayınlanan kariyerindeki ilk dizisi Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini canlandırmaktadır.Yeni sezonda yayınlanacak olan Çukur dizisinde Celasun karakterini oynayacaktır.
Kubilay Aka İngilizce ve biraz Almanca biliyor. Araba kullanmak, Kick Boks, Muay Tai, MMA (Karşılıklı dövüş sanatları), klasik gitar çalmak ve Scuba Diving yapmaktan hoşlanıyor.

Boy: 1.83
Saç Rengi: Kahverengi
Göz Rengi: Ela

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.