Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm 14 Mart Neler Olacak?

7 mart günü yayınlanan 109.bölümde izleyenleri adeta ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul’un merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul 110.bölümünde neler olacak,Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak,Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandımı?

Diriliş Ertuğrul 110.Bölümde neler olacak?

Gıyasettin Ertuğrul’a zarar vermeyecek zira oda babası Sultan Alaaddin gibi Ertuğrul Bey’i en yakınlarından biri yapacaktır. 2. Gıyaseddin Keyhüsrev, Emir Sadettin’i bir müddet daha öldürmeyecek. Köpek kaçmayı başaracaktır. Günalp ile birlikte Ertuğrul Bey’in başına daha belalar açacaklar.

Ertuğrul Bey’in ağabeyi Günalp ile mücadelede ölebilir ve Dündar obaya tekrar dönebilir. Bilecik tekfurunuda unutmamak lazım oda Ertuğrul’a karşı Günalp ve Sadettin Köpekle birlik olacaktır. Ertuğrul Bey’i yine zor günler bekliyor.

Günalp, Sadettin Köpek tarafından kandırılmış olabilir ve ileri ki bölümlerde Ertuğrul’un yanına katılabilir. Günalp’un verdiği ferman Ertuğrul Bey’in devlet kontrolünde kaleyi yöneteceği yazıyor. Günalp kaleye ortak olacaktır.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.