Diriliş Ertuğrul Turgut Alp Öldümü – Bamsi Turgutu Öldürdümü?


Diriliş Ertuğrul 108.bölümde Bamsi Turgut Alp’i Öldürdümü?

Diriliş Ertuğrul 108. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Bamsı ile Turgut Alp arasında bir kavga söz konusu. Daha önce Hafsa’nın Titan tarafından kaçırılması sonrasında kavga eden ikili, bu sefer de Hafsa’nın çocuğunu kaybetmesi sonrasında birbirlerine giriyorlar. Fakat Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Bamsı, “Sen kardeşini öldürdün” diyerek tutuklanıyor. Peki Bamsı, Turgut Alp’i öldürdü mü? İşte Diriliş Ertuğrul 108. yeni bölüm fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.BÖLÜM 2. FRAGMANI
Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Bamsı ile Turgut Alp arasındaki kavga ölümle mi sonuçlanıyor. geçen bölümde Titan ile Angelos’un elinden kurtarılan Hafsa Sultan’ın çocuğunu kaybettiğini öğrenen Bamsı, “İçimizdeki en büyük hain senmişsin diyerek Turgut Alp ile kavgaya tutuşuyor. İkili arasında geçen arbedede araya Artuk Bey giriyor. “Kardeşinin canına kıydın” denildiği zaman Bamsı, bir yandan şaşkın bakışları altında “Haindi o hain” diyor. Daha sonra bu haber Titan’a uçuruluyor. Angelos zevkten dört köşe bir şekilde “Türkler birbirlerini boğazlamaya başladı anlaşılan diyor”.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında kendisini tutuklayan Sadettin Köpek’in yaverinin elinde kurtulan Ertuğrul Bey, tekrar yakalanıyor ve Sultan’ın huzuruna çıkarılıyor. Sultan Aladdin “Sadettin’in peşine düşersin, yaverini katledersin. Sen ne cüretle benim adaletimden şüphe edersin” diyerek kılıcını Ertuğrul’un boynuna dayıyor.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.