Ekip Şahane Mimar Selim Kimdir?

      Yorum yok Ekip Şahane Mimar Selim Kimdir?


Ekip Şahane programı mimarı Selim Yuhay kim,nereli,kaç yaşında?ayrıntılar yazımızda.

Kanal D ekranında 4 yıl boyunca yüzlerce aileyi mutlu eden usta mimar Selim Yuhay ve ekranların sevilen ismi, başarılı oyuncu Nergis Kumbasar hayalleri gerçeğe dönüştürmek için Ekip Şahane programı ile izleyici karşısına çıkacak.

Ekip Şahane,hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de!

Selim Yuhay kimdir?

İstanbul doğumlu Selim Yuhay, 23 Mayıs 1972 yılında dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezunu, mezun olduktan sonra dört ortakla beraber açmış oldukları mimarlık firmasından 2 sene sonra kendi firmasını kurdu.

Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zamanda dekorasyon dünyasında ismini duyuran Selim Yuhay, Kanal D kanalında yayımlanan Evim Şahane programının sunucusu olarak ünlendi.

Kanal D, 2012 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun süre gündüz kuşağında ilgiyle izlenen Evim Şahane programını 19 Ağustos 2015 tarihinde bitti. Selim Yuhay pek çok sosyal sorumluluk projelerine imza attı.

Hobi olarak başlayan resim yapma isteğini de, profesyonelliğe taşıyarak kişisel sergiler açtı. Balerin Evlin Avidor ile evliliğini 2015 yılında noktalayan ünlü mimarın bu evlilikten 3 çocuğu var.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.