Evlilik Okulu Psikoloğu – Yeşim Akıncı Kimdir?

Trt ekranlarında yepyeni bir yarışma geliyor,adı Evlilik Okulu…

Evliliklerdeki sorunlar masaya yatırılıyor, daha uzun ömürlü ilişkiler için uzmanlar, püf noktalarını açıklıyor. Birbirinden keyifli yarışmalar, renkli görüntüler ve evlilikleri kurtaracak tüyolarla Evlilik Okulu TRT 1’de başlıyor.Yarışmanın psikolğu kim,adı ne,nereli?

Evliliklerin daha uzun ömürlü olması için ilişkilerdeki sorunlara çözüm getirecek olan, TRT1’in yeni programı Evlilik Okulu, birbirinden keyifli yarışmalarla evlilikleri kurtaracak tüyolarla çiftlere yardımcı olacak.

“Evlilik Okulu” 5 Şubat 2018 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Aynur Ayaz’ın sunumu ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı’nın danışmanlığıyla Evlilik Okulu hafta içi her gün ekrana gelecek.


Yeşim Akıncı Kimdir?

1980 Ankara doğumluyu. İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Fen – Edebiyat Fakültesi’nden Psikoloji Bölümü’nde çift lisans eğitimlerimi tamamladı. Selçuk Üniversitesi Sosyal bilimler Fakültesi’nden Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans derecesini alarak uzmanlığımı kazandı. 2010 yılında kendi kendi psikoterapi danışmanlık ve eğitim merkezimi kurdu. Show TV‘de “Terapi Zamanı”nı yaptı. Star TV Sabah Haberleri’nde psikoloji röportajlarım düzenli olarak yayınlandı. 3 sezondur da ATV’de Esra Erol’da evlen benimle programının uzman psikologudur.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.