Hande Yener Neden Seren Serengilin Çıplak Fotoğrafını Paylaştı?

Ünlü şarkıcı Hande Yener bir süredir instagram üzerinden tartıştığı Seren Serengilin üstsüz resmini instagram hesabından paylaştı,peki neden paylaştı,amacı neydi,ayrıntılar yazımızda.

Hande Yener Seren Serengil kavgası nasıl başladı?

Hande Yener, telifmetrenin araştırmasına göre radyolarda şarkıları en çok çalınan isim oldu. Telifmetre’nin bu araştırması Seren Serengil’in sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında masaya yatırıldı.

Bu listeye inanmadığını söyleyen Serengil, bu konuyu araştıracağını belirtti.

Seren Serengil’in bu açıklamalarından sonra Hande Yener inanılmaz bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı, Seren Serengil’in yıllar önce çekilen üstsüz fotoğrafını Instgaram hesabının hikaye bölümünden “Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor” notuyla paylaştı.

Hande Yener İnstagram’da paylaştığı Seren Serengil’in fotoğrafının kaldırılmasının ardından. ‘Ben kadırmadım instagram müstehcen bulmuş açıklamasını yaptı.

 

SEREN SERENGİL’DEN HANDE YENER’E CEVAP GECİKMEDİ

Hande Yener’in skandal paylaşımından sonra Seren Serengil instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:” Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum sizi.”

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.