Kalbimdeki Deniz 54.Bölüm Gripin Şarkısı – 27 Ocak

Başrollerini Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik’in paylaştığı Kalbimdeki Denizin 54.bölümü 27 Ocak bu hafta yayınlanacak bölümüne ünlü müzik grubu Gripin konuk olacak,Gripin Söylediği Şarkı.

Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, Süpervizörlüğünü Can Sinan’ın yaptığı, Senaryoyu Serdar Soydan, Berat Deniz Demirbilek, Kerem Bozok’un yazdığı Kalbimdeki Deniz, 27 Ocak Cumartesi 54. Bölümüyle FOX’ da


54.Bölüm Konusu:

Mustafa yüzünden kaza yapan Yosef hastaneye kaldırılır ama hasta ve yorgun olan kalbi daha ambulansta teklemeye başlar. Hastanede doktorun yaptığı açıklama da pek umutlu değildir. Yosef’in on sekiz yaşından beri tedaviyi reddetmesi kalbindeki hastalığın ilerlemesine yol açmıştır. Yosef bu süreci atlatabilecek midir? Yoksa ailesi ve sevdiklerinin kendilerini en kötüsüne hazırlaması mı gerekmektedir? Hastanede bunlar olurken Deniz, İzak’ın kaçırdığı Ece’yi kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Bebeğini düşüren ve tüm sevdiklerini neredeyse bir gecede kaybeden Hülya, ilk şoku atlattığında bu acıları kendisine yaşatanlardan hesap sormaya başlayacaktır. Fikriye ve Figen’in hayatlarıysa Turgut’un kendilerine danışmadan yaptığı gelecek planları yüzünden alt üst olma tehlikesindedir.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.