Küçük Esnaf Ezel (Zeynep Koçak) Kimdir?

      Yorum yok Küçük Esnaf Ezel (Zeynep Koçak) Kimdir?

Küçük Esnaf Filmi Konusu ve Oyuncuları

Küçük Esnaf filmi tvde ilk kez Tv8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak,filmin konusunu ve filmde ezel karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Koçak hakkında bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Bedran Güzel’in yönettiği başrollerinde İbrahim Büyükayak (Berhudar), Gupse Özay (Burcu), Cengiz Bozkurt (Fahrettin), Zeynep Koçak (Ezel), Cezmi Baskın (Hüseyin), Ünal Yeter (Salih), Olgun Toker (Oktay) ve Berat Yenilmez (Bünyamin)’in yer aldığı Romantik Komedi filmi ”Küçük Esnaf” televizyonda ilk kez TV8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Zeynep Koçak ile İbrahim Büyükayak’ın kaleme aldığı film İstanbul/Kadırga, Samatya ve Ağva‘da çekildi.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren komedi filmi gişenin ardından TV’de ilk kez 4 Ekim Çarşamba günü saat 20:00’dan itibaren TV8’de ekranlara geliyor.

Küçük Esnaf Konusu
Berhudar’a babasından miras olarak babasının ölmeden önce mafyadan aldığı borç para kalır. Berhudar parayı toparlamaya çalıştıkça hep hesapta olmayan şeyler karşısına çıkar. Filmde mahallenin çilingiri olan Berhudar’ın mafyadan kurtulmaya çalışırken komik olaylarına şahit olacağız.
Zeynep Koçak Kimdir?

Adı Soyadı: Zeynep Koçak
Doğum Tarihi: 27 Ağustos 1983
Nereli: Ankara, Türkiye
Burcu: Başak
Kilosu: 57
Boyu: 1.71
Göz Rengi: Koyu Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Çankaya Üniversitesi Hukuk Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evlimi: Yok
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/zynepkocak
Twitter Hesabı: Yok
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/bkmzeynepkocak

Zeynep Koçak, 1983 yılında Konyalı bir ailenin kızı olarak Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim hayatının tümünü Ankara’da geçiren Koçak, son olarak Çankaya Üniversitesi Hukuk bölümünü okudu ve mezun oldu. İlk – orta – lise hayatını ise özel bir vakıf koleji olan TED Ankara Kolejinde geçirdi. Üniversite mezuniyetinin ardından bir süre kendi özel olarak kısa filmler çekmeye başladı. 2007 tarihinde İstanbul’da Digital Film Academy adlı özel film okuluna girdi ve oyunculuk dalında çeşitli eğitimler aldı. Kendi kısa filmi olan Müdahale isimli kısa filmle de çeşitli ödüller almaya hak kazandı.

Zeynep Koçak 2008 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli Kanal D’de yayınlanan komedi programında rol aldı. Bu program sayesinde büyük bir başarı yakalayan ve oldukça hızlı bir çıkış yaşayan başarılı oyuncu ayrıca Vodafone markasının reklam filmlerini hazırladı. Aşk hayatında ise kendisi gibi oyuncu olan ve BKM üyelerinden biri olan, aynı komedi programında yer alan rol arkadaşı Oğuzhan Koç ile yaklaşık olarak 8 sene bir aşk hayatı yaşadı ve sonrasında ayrıldılar.

KÜÇÜK ESNAF FİLMİ FRAGMANI

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.