Masum Değiliz Emir ( Aras Aydın ) Kimdir?

      Yorum yok Masum Değiliz Emir ( Aras Aydın ) Kimdir?


Yakında yayına girecek olan dizi Masum Değiliz kadrosuna Aras Aydın da katıldı. Aydın, dizinin başrollerinden biri olan Emir Soykan karakterini canlandıracak.

Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyicileri ekran başına kilitleyecek, ilginç senaryosuyla ilk bölümde zirveye yerleşecek dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Aras Aydın Kimdir?

Adı Soyadı: Aras Aydın
Doğum Tarihi: 2 Temmuz 1989
Nereli: İstanbul
Burcu: Yengeç
Kilosu: 74
Boyu: 1.84
Göz Rengi: Açık kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/arsaydn
Twitter Hesabı: https://twitter.com/arsaydnn
Facebook Hesabı: Yok

Aras Aydın 2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumludur. 27 yaşında olan arasaydın yengeç burcudur. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde okumuş ve mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimi olarak 2010 yılında Min T Prodüksiyon yapım şirketinin olduğu ve Birol Güven’in yapımcılığını üstlenmiş olduğu Öğretmen Kemal isimli dizisinde gerçekleştirmiştir. İlk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen göstermiş olduğu başarı sayesinde adından söz ettirmeye başlamıştır. Samanyolu TV’de yayınlanmış olan Şefkat Tepe adlı popüler dizide rol almıştır. 2014 yılında ise Fox TV ekranlarındaki Kiraz Mevsimi adlı dizide de Emre Yiğit karakterini canlandırmış ve bu diziyle de oldukça beğenilmiştir.Şimdilerde ise yakında Masum Değiliz isimli dizide Emir rolunu oynamaktadır.

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.