Mehmetçik Kut’ül Amare Mehmet Kimdir?

      Yorum yok Mehmetçik Kut’ül Amare Mehmet Kimdir?

Hazırlık süreci iki yıldan fazla süren ve izleyicinin büyük bir heyecanla beklediği ‘Mehmetçik Kut’ül Amare’ dizisi 18 Ocak Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1’de başlıyor.

İsmail Ege Şaşmaz – MEHMET

Mehmet, 20 yaşında, Darülfünun talebesi, hırslı, kararlı ve vatanperver bir gençtir. Mazlumun yanında, asi ruhlu ve inatçı bir kişiliktir. Anne ve babasını 5 yaşında Osmanlı-Yunan savaşında kaybettiğinden beri Hüsrev tarafından büyütülmüştür. Vatanı için gözünü kırpmadan canını verebilecek bir aslan parçasıdır.

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?

Ekranların genç ve yetenekli isimleri arasında yer alan İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. Eğitiminin büyük bir bölümün burada tamamlayan ilkokulu Çağatay Uluçay İlköğretim okulunda okuyan Şaşmaz, lise eğitimini Polinas Endüstri Meslek lisesinde almıştır. Oyunculuk kariyerine Manisa Belediyesi tarafından düzenlenen yarışma ile adım atan Şaşmaz, tiyatro ile ilk burada tanışmıştır.

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir? Kısaca Hayatı
Lise döneminde olan yeteneği ile Manisa Belediye Konservatuarına birincilik ile giren oyuncu bir dönem konservatuar eğitimini yarıda bırakarak İzmir’e gitmiş ve daha sonra profesyonel bir eğitim alabilmek amacıyla İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da yalnızca oyunculuk konusunda değil farklı alanlarda da çalışmalar yapan Şaşmaz, o dönem çeşitli reklam filmlerinde kamera karşısına geçmiştir.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.