Sosyetik Ev Kadınları Yarışmacıları Kimler?

Kanal D ekranlarında FORMED Yapım’ın hazırladığı reality Show programı Sosyetik Ev Kadınları yakında Kanal D ekranlarında başlayacak.

Onlar güzellikleriyle göz kamaştıran, cesaretleriyle hayran bırakan, bazen kırılgan ama çok güçlü kadınlar! Türkiye’nin en sosyetik 5 kadını, hayatlarını tüm gerçeklikleriyle sizlerle paylaşmaya geliyor!
Sosyetik Ev Kadınları, yakında Kanal D’de!

Neşeli, güçlü ve söz sahibi Neslihan Kozanoğlu, kimseden sözünü esirgemeyen aşk kadını Elif Sağlamyürek, özgüveni yüksek ve eğlenceli Günsel Ülkü, zarif ve nazik güzellik uzmanı Esra Tekgöz, hem çılgın hem de çocuklarının üzerine titreyen bir anne olan Ezgi Dargı bilinmeyen yönlerini ve hayatlarının tüm gerçekliğini Sosyetik Ev Kadınları’nda izleyici ile buluşturacaklar.

 

Neslihan Kozanoğlu Kimdir?
İş dünyasının tanınmış başarılı isimlerinden Ahmet Kozanoğlu’nun eşi olan Neslihan Kozanoğlu’nun oğlunun çiftliği bulunmaktadır. Bu çiftlikte organik tarım ile de uğraşan Neslihan Kozanoğlu cemiyet hayatında tanınmış isimlerden birisidir. Sık sık sosyal projeler ile adından söz ettiren başarılı isim yeni yarışma ile ekranlarda olacak.

 

Günsel Ülkü Kimdir?

Ödüllü iş kadını ve moda tasarımcısı olan Günsel Ülkü, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Plates yapan yarışmacı spor ile ilgilenmektedir. Yeni tasarımları ile 2018’de de dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Sosyetik Ev Kadınları programı ile izleyenlerle buluşacak.

 

Esra Tekgöz Kızıltaş Kimdir?

Gaia Cadde Güzellik Merkezi kurucusu olan yarışmacı daha önce 13 yıl Matematik Öğretmenliği yapmıştır. 2 çocuğu olan yarışmacı çocukları için verdiği aradan sonra farklı bir meslekte hayatına devam etmiştir.

 

Ezgi Dargı Kimdir?

Hem bir anne hemde çocuklarının üzerine titreyen bir anne olan Ezgi Dargı, Balarin, Dansçı, Sporcu ve Tv oyuncusudur. En İyi Davet Organizasyon Firması  Ödülü alan yarışmacı iddialı yarışmacılardan birisi olacak.

 

Elif Sağlamyürek Kimdir?

Kimseden sözünü esirgemeyen aşk kadını olan Elif Sağlamyürek ise yarışmanın en iddialı isimlerinden birisidir. Denizi, doğayı ve sporu seven yarışmacı cemiyet hayatının gerçeklerini izleyici ile paylaşacak.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.