Söz Dizisi Çaylak Ölüyormu?

      Yorum yok Söz Dizisi Çaylak Ölüyormu?


Söz dizisi 34.bölümde çaylak ölüyormu,yeni bölüm fragmanı yayınlandımı?

Söz 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’de pazartesi akşamları ekrana gelen Söz yeni bölüm fragmanı izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Çaylak yani Uzman Çavuş Feyzullah ile Mücahit’in karşılıklı konuşması, Çaylak’ın Ben başaramayacağım sözleri ile Su ve annesini evine gelen şehit haberi görüntüleri meraklandırdı.Acaba Çaylak ölüyor mu?Söz 34.bölüm tanıtımı yayınlandımı?

Söz son bölümden sonra yayınlanan yeni bölüm ilk sahnesinde Erdem Albay dahi operasyon giysileri içinde yer alırken görüntülerde eksik olan Çaylak ile Keşanlı’nın esir düştüğü sanılıyor. Çaylak, Keşanlı’ya “Abi ben başaramayacağım galiba.” diyor ve Su ile annesinin ölüm haberi karşısında çok üzüleceğini düşünen Çaylak’ı Keşanlı teselli etmek istiyor.

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Söz yeni bölüm ilk sahnesi heyecanla izlendi. Söz yeni bölüm ilk sahnesinde Erdem Albay, Yavuz Üsteğmen, Fethi ve Güneş, silahlarını kuşanarak operasyona gidiyorlar. Herkes ekibin diğer üyelerini merak ediyor. Keşanlı, Hafız, Çaylak ve Aşık’ın olmadığı sahnede eksik olan Tim, diğerlerini kurtarmaya mı gidiyor?

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.