Survivor 2018 Ecem Kim – Nereli,Yaşı Kaç?

      Yorum yok Survivor 2018 Ecem Kim – Nereli,Yaşı Kaç?

10 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Survivor 2018 için Acun Ilıcalı bomba gibi bir kadro hazırladı. Survivor 2018’e bu yıl Murat Ceylan, Cumali Akgül, Ümit Karan, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Adem Kılıççı, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran’ın katılacağı kesinleşmişti.

Gizem Kerimoğlu ve Damla Can da Survivor 2018 kadrosuna katılmıştı.Son olarakta Daha önce TV8’de yayınlanan Göz6 yarışmasından Ramazan Kalyoncu ve Ecem Karaağaç da Survivor’da yarışacak.Bu yazımızda yarışmaya yeni katılan Ecemi tanıyacağız.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

YAŞ: 25

MESLEK: MİMAR

BOY:  1.74

KİLO: 60

ECEM KARAAĞAÇ LİSE 3. SINIFTA EĞİTİMİ İÇİN AMERİKA’YA GİTMİŞ SONRASINDA YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ’NDEN MEZUN OLMUŞTUR. YARIŞMADAN ÖNCE BİR MİMARLIK OFİSİNDE ÇALIŞMAKTAYDI. OKÇULUK,BİNİCİLİK,RÜZGAR SÖRFÜ,KAYAK,FUTBOL,VOLEYBOL VE TENİS SPORLARINDA TECRÜBESİ OLAN ECEM,6 YIL LİSANSLI BASKETBOL OYNAMIŞ 3 YIL DA LİSANSLI OLARAK YÜZME SPORUYLA İLGİLENMİŞTİR.

Göz 6 yarışmasının kızlarından Ecem Karaağaç Bursalı. Mimar olan ve mesleğini yapan güzel yarışmacı Ecem Karaağaç 25 yaşında ve heyecanı çok seviyor.

 

 

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.