Survivor 2018 Hakan ve Nihat Doğan Neden Kavga Ediyorlar?

Survivor 2018 8 mart günü yapılacak bölümde Hakan ile Nihat Doğan neden kavga ediyorlar,tartışmanın nedeni ne,Oyunu kim kazandı,ayrıntılar yazımızda.

Survivor 2018 8 martta ödül oyunu klasikleşen kumda futbol oyunu oldu,çoktan beri ödül oyunu kazanamayan gönüllüler bu oyunu kazanarak kötü gidişe dur demek,Allstar takımı ise kazanıp karınlarını doyurmak istiyorlar.Şimdiye kadar bütün dokunulmazlık oyunlarını kaybederek eksilen gönüllüler takımı bu oyunu kazanabildimi?

Takımda Ümit Karan gibi futbolcu barındıran Allstar takımı yinr bu oyunda çok avantajlı,ama tanıtımlarda izlediğimiz gibi oyunda öne öıkan ayrıntı Hakan ile Nihat Doğanın tartışması oldu.Oyun esnasında bir pozisyonda yüzüne gelen darbeye inanmayan Hakana doğru bağırarak yürüyen Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlunun tartışması geceye damga vuracak cinsten,tabiki diğer yarışmacılar araya girerek tartışmanın büyümesini engelliyorlar ama daha fazla ayrıntıyı bu gün yayınlanacak bölümde göreceğiz.

Ayrıca adaya veda eden Emrenin ardından verilen röportajlarda Emrenin gitmeyi haketmediği,doğru eksilemediklerinide vurgulayan gönüllüler galiba İpeğin gitmesi gerektiğini düşünüyorlardı.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.