Survivor 2018 Ramazan Kim – Nereli,Yaşı Kaç?

 

Tv 8 ve Acun Ilıcalının can damarı diyebileceğimiz büyük produksiyonu Survivor 2018 yakında başlıyor,10 Şubatta başlayacak olan yarışmada yeni yarışmacılarda kesinleşmeye başladı,bu yazımızda sizlere yarışmaya yeni dahil olan Ramazan Kalyoncu hakkında bilgiler vereceğiz.

Gizem Kerimoğlu ve Damla Can da Survivor 2018 kadrosuna katılmıştı.Son olarakta Daha önce TV8’de yayınlanan Göz6 yarışmasından Ramazan Kalyoncu ve Ecem Karaağaç da Survivor’da yarışacak.Bu yazımızda yarışmaya yeni katılan Ramazanı tanıyacağız.

 

RAMAZAN KALYONCU KİMDİR?
8 Nisan 1990’da Rize’de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro’da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.