Tolgshow Seyirci Olarak Katılmak – Bilet Fiyatları

Tolgshow her hafta eğlenceli konukları,birbirinden komik skecleri ile Fox ekranlarında devam ediyor.Bu yazımızda Tolgshow’a seyirci olarak katılmak isteyen okuyucularımızın ne yapmaları gerektiğini ,bilet fiyatlarını ve Tolgshow çekimlerinin nerede yapıldığından bahsedeceğiz.

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor.

Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini elinde hiçbir metin olmaksızın yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği interaktif gösteri, bu sezon Zorlu Performans Sanatları’nda izleyicisiyle buluşuyor.
Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘TOLGSHOW’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama…

 

Tolgshow’un oynadığı adres olan Zorlu Performans Sanatları adresi ise (Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul)

İnternet ortamından bilet almak için BURAYA tıklayınız.

Bilet fiyatları ise 

1. Kategori – Tam: 134.50 TL – Öğrenci: 114.50 TL
2. Kategori – Tam: 101.00 TL – Öğrenci: 81.00 TL
– 9 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 9 yaş ve üzeri bilete tabidir.
– Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinesı sokmak yasaktır.
– Öğrenci bileti sahipleri girişte öğrenci kimliklerini göstermeleri gerekmektedir.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.