Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kim – Gerçek Adı Ne?


Ufak Tefek Cinayetler Dizisindeki Tunç Hakkında Bilgiler.

Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler çarpıcı konusu ve şaşırtıcı senaryosuyla izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. İçinden çıkılmayan entrikaları, aşkları ve başarılı performanslarıyla dikkat çeken oyunculara bir yenisi daha eklendi. Dizide peline ilgi duyan Tunç karakterini kimin canlandırdığı merak konusu oldu. Bizde yazımızda dizideki Tunç karakterini kimin canlandırdığını öğreneceğiz.Tunç kimdir,gerçek adı ne?

Cihan Yenici Kimdir?

1983 doğumlu yakışıklı oyuncu Cihan Yenici İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Resmi web sitesinde karadenizli bir aileden geldiğini ve kalabalık bir kuzen topluluğu ile birlikte keyifli çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirdiğini belirtmiştir.

Üsküdar Anadolu Lisesi mezunu oyuncu 8 yıl kadar profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü alt yapısında basketbol oynamıştır. Lise döneminde müzik ilede haşır neşir olan Cihan Yenici’nin kendisine ait söz ve müziği olan bir çok şarkısı bulunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu oyuncu bugüne kadar Lise Defteri, Bir Dilim Aşk, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Huzurum Kalmadı, Eve Düşen Yıldırım, Arka Sokaklar, Kaçak Gelinler ve Kördüğüm gibi projelerde rol almıştır. Ayrıca bir çok markanın reklam yüzü olmuştur.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.