Vatanım Sensin 40.Bölümde Neler Olacak ?

      Yorum yok Vatanım Sensin 40.Bölümde Neler Olacak ?


Vatanım Sensin dizisinde 40.bölümde neler olacak?
Kanal D’nin başarılı dizisi Vatanım Sensin diğer bir çok dizi gibi yılbaşı haftası yayınlanmadı,yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen diziyi sevenler ve takip edenler için önümüzdeki bölümde neler olacağına dair bazı ipuçları vermek istedik.

Vatanım Sensin 40 .bölüm fragmanı yayımlandı.Vatanım Sensin yeni bölüm önümüzdeki hafta yani 11 Ocak akşamı ekrana gelecek. Peki Vatanım Sensin 40. Bölümde izleyicileri neler bekliyor?

Vatanım Sensin 40.Bölümde Neler Olacak?

İsmet Paşa, Dağıstanlı’nın misafiri oluyor! Cevdet, kızı ve Leon arasındaki özel durumu görüyor! İsmet Paşa’nın Dağıstanlı’nın çiftliğinde kalma sebebi merak konusu olur. Tevfik, bu konunun üstüne giderek hakikati öğrenme peşindedir. Mehmet, idam edilmek üzere Yunanların esiri olmuştur. Hilal, Mehmet’i kurtarabilmek için Leon ile telaşlı bir konuşma içerisine girer. Leon, elinden bir şeyler gelmeyeceğini söylese de; Hilal, arkadaşını kurtarmak ister. Mehmet, idam edilmekten kurtarılabilecek mi? Yıldız,

Yakup’un vücudundaki yarayı görmesiyle şüphelenmeye başlar. Evlerinin önüne kadar gelen Yunan askerleri, Yakup’un gizli vazifiesinden dolayı tutuklayacaklar mı?

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.