Yasak Elma Caner (Barış Aytaç) Kimdir?

      Yorum yok Yasak Elma Caner (Barış Aytaç) Kimdir?

Fox Tv’de ilk bölümü 19 mart günü yayınlanan Yasak Elma dizisinde Caner karakterini oynayan oyuncu kim?
Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunu tanıtmaya devam ediyoruz,bu yazımızda Caner karakterini canlandıran Barış Aytaç hakkında bilgilere yer vereceğiz.Yasak Elma Caner kim,gerçek adı ne,nereli,yaşı kaç?

Barış Aytaç Kimdir?

Barış Aytaç 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Barış Aytaç, 2011 yılında “Gün Akşam Oldu” adlı dizi ile ilk kez ekran karşısına çıkmıştır.

Oyunculuğun yanı sıra sporla da oldukça ilgili olan Barış Aytaç, aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmektedir. TED Ankara Koleji Mezunlar Tiyatrosu ile Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Topluluğu bünyesinde de çeşitli oyunlarda rol alan Barış Aytaç “Derin” ve “1+1=1” gibi kısa filmlerde de oynamıştır.

Barış Aytaç ekran karşısına ilk olarak “Gün Akşam Oldu” adlı dizi ile çıkmıştır. Kanal D ekranında yayınlanmış olan ve yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu’nun oturduğu “Gün Akşam Oldu” adlı dizide rol alan Barış Aytaç, bu dizide Yusuf karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında ise Star TV ekranında yayınlanan “Evlerden Biri” adlı TV dizisinde rol alan Barış Aytaç bu dizide Erdal karakterini canlandırırken, dizide Ceyda Ateş, Özgür Çevik gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

2013 yılında da yine Star TV’de izleyicilerle buluşan Gökçe Bahadır, Uğur Yücel, Gamze Karaduman, Sevcan Yaşar gibi oyuncuların da kadrosunda bulunduğu sevilen dizi Aramızda Kalsın’da rol alan Barış Aytaç, bu dizide Taylan karakterini canlandırmıştır.

Ekranların dikkat çeken projelerinden olan Gülümse Yeter dizisi de Barış Aytaç’ın rol aldığı diziler arasındadır. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Seray Kaya gibi oyuncular ile birlikte Gülümse Yeter dizisinde rol alan Barış Aytaç, bu dizide de Emre karakterine hayat vermiştir.

Adı Soyadı:Barış Aytaç
Yaşı:30 (1987 doğumlu)
Meslek:Oyuncu
Memleket:İstanbul doğumlu
Boyu:1.90 cm
Kilo:73 kg
Sevgilisi:Yok
Göz Rengi:Yeşil
Saç Rengi:Kumral
Eğitim:Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı

Yer Aldığı Projeler
Yasak Elma
Kalp Atışı
Gülümse Yeter
Evlerden Biri
Tutar mı Tutar
Boynu Bükükler
Aramızda Kalsın
Gün Akşam Oldu
Derin – Kısa Film

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.