Yasak Elma Hakan (Sinan Eroğlu) Kimdir?

      Yorum yok Yasak Elma Hakan (Sinan Eroğlu) Kimdir?

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yasak Elma 19 mart pazartesi merhaba diyor,izlenip izlenmeyeceği ve reytingleri merakle beklenen dizinin çok sıkı rakipleri var,pazartesi günleri işi çok zor gibi gözüküyor.Bu yazımızda Yasak Elma dizisinde Hakan karakterine can verecek olan Sinan Eroğlu hakkında bilgileri sizlere vermeye çalışacağız,Yasak Elma Hakan kim,gerçek adı ne,nereli,yaşı kaç?

Sinan Eroğlu Kimdir?

Çok yönlü kişiliğiyle dikkat çeken Sinan Eroğlu kimdir? Sinan Eroğlu 1 Ocak 1986 Ankara doğumludur. Oğlak burcu olan Eroğlu’nun babası Kemal Eroğludur. Babası sayesinde o da müzikle iç içe büyüme fırsatı yakaladı. Aranjör kimliğinin yanında çok sayıda beste de yapan Eroğlu İstanbul Teknik Üniversitesi’ni 1. olarak tamamladı.Türk Müziği konusunda master yapmayı başaran Sinan Eroğlu, teknik olarak bağlama, gitar ve kopuz konusunda uzmanlaşmış durumda.

6 sene boyunca Kocaeli Belediyesi Konservatuarı çatısı altında ders vermiştir. Hem ülkemizde hem de yurtdışında çok sayıda konser verdi. 2012 senesinde Tesadüf adlı albümü piyasaya çıktı. 3 albümü bulunan sanatçı aynı zamanda tiyatroyla da yakından ilgilendi. 2013’te yurtdışındaki bir festivalde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan Sinan Eroğlu, en son Evli ve Öfkeli ile ekranlara gelmişti. Hollanda’da bazı dizi projelerinde yer alan Sinan Eroğlu, ülkemize dönmeden önce Hollanda’da futbol oynamaktaydı. Sinan Eroğlu Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Yasak Elma adlı eğlenceli dizinin kadrosunda yer alıyor. Oyuncu, özellikle fiziği ve görünümüyle dikkat çekerken dizinin de en önemli oyuncuları arasında gösteriliyor.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.