Yemekteyiz 12 Şubat Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Tv 8 sevilen günlük yemek programı yemekteyiz 12 Şubat itibari ile 116 bölümle beraber yeni bir haftaya merhaba dedi.Bu hafta yarışacak yarışmacıları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Bu haftada birbirinden değerli beş yarışşmacı yapacakları yemekler ile hafta sonu yapılacak olan finalde birinci olabilmek için yarışacaklar.Yarışmanın ilk günü Hüseyin Beyin evine konuk olundu,sırası ile ikinci gün Hasret Hanım,üçüncü gün Hilal Hanım,dördüncü gün Can Bey ve son günde Filiz Hanımın evine konuk olunacak.

Hüseyin Kılıç : 43 yaşında,2 çocuk sahibi var aslen Gaziantepli,muhasebe ve satın alma sorumlusu,seyehat etmek ,türk halk müziği hobileri arasında yer alıyor.

 

 

 

Hasret Şehriban Bekteş : 27 yaşında,bekar ve abisiyle yaşıyor.Ağrı doğumlu olan yarışmacı ilgi çekmeyi ve başarılı olmayı çok seviyor.Temizlik meraklısı ve titiz biri olduğunu belirtiyor.

 

 

Hilal Memiş : 25 yaşında,aslen giresunlu,mimar ,bekar ve ailesi ile yaşıyor.Fitnes yapmak kitap okumak ve yüzmeyi çok seviyor.

 

 

 

Can Kıraçcı : 25 yaşında ,bilgisayar programcısı,bekar ve ailesi ile yaşıyor.Aslen Gaziantepli,gezmek farklı lezzetler tatmak ve fotoğraf çekmek en sevdiği aktiviteler.

 

 

 

Filiz Palaz : 50 yaşlında,finans uzmanı ve bir kız çocuk sahibi.Aslen Karabüklü olan yarışmacı aadrenalin sporları ve gezmeyi çok seviyormuş.

 

 

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.