Yemekteyiz 15 Ocak Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz 15 Ocak yarışmacıları kimler?

Bu yazımızda sizlere 15 Ocak 96.bölüm yarışmacılarını tanıtmaya çalışacağız.İşte bu haftanın yarışmacıları.…..

Özlem Hanım : 36 yaşında,evli ve iki çocuk sahibi,memleketi Kayseri,Yemek bloggeri olan yarışmacı korku filmi izlemeyi,pisikoloji ile ilgili araştırmalar yapmayı seviyor.

 

Aynur Hanım : 49 yaşında otuz yıllık evli,iki çocuk sahibi ve ev hanımı.Aslen Rizeli olan yarışmacı altın günü yapmayı kitap okumayı,örgü örmeyi çok seviyor.

 

Mehmet Bey : 38 yaşında işletmeci ve spor hocası,memleketi Diyarbakır.kendini cesaretli ve işini çok seven biri olarak tanımlayan yarışmacı aslında sulugözlü biri imiş.

 

Yağmur Hanım : 31 yaşında evli üç çocuk sahibi ve ev hanımı,aslen Yozgatlı olan yarışmacının hobileri arasında araba kullanmak,alışveriş yapmak kuaföre gitmek yer alıyor.

 

Ali Bey : 28 yaşında,bekar ailesi ile yaşıyor,bir sitede danışmanlık yapıyor,memleketi Antalya,spor yapmak sinemaya gitmek ve yüzmek hobileri arasında.Türk Sanat Müziği söylemeyi çok seviyor.Dobra ve lafını esirgemeyen biri olduğunu söylüyor.

Bakalım hafta sonu yapılacak büyük finalde hangi yarışmacı birinci olup büyük ödülü kazanacak,biz şimdiden tüm yarışmacılara başarılar diliyoruz.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

2 comments on “Yemekteyiz 15 Ocak Yarışmacıları Kimler?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.