Yemekteyiz 22 Ocak Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz programı 22 Ocak itibari ile yeni bir haftaya merhaba dedi,bu haftada yeni yarışmacılar ve yeni heyecanla yarışma devam edecek.

Bu haftanın yarışmacılarını sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.İşte 22 Ocak ile başlayan haftanın yarışmacıları…

 

Sevim Hanım : 55 yaşında evli 3 çocuk sahibidir. Ev hanımı olan yarışmacının memleketi Kastamonu’dur. Giyinmeyi ve dış görünüşüne önem vermeyi çok seviyor.

 

Göktuğ Bey : 25 yaşında bankacı olan Göktuğ Akbaş, 3 yıldır evli ve 2 aylık kızı bulunuyor. Gezmek, televizyon izlemek ve sinemaya gitmek en sevdiği hobileri arasında bulunuyor.

 

Fatma Hanım : Aslen Giresunlu olan Fatma Kaya, 45 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Arkadaşları ile turlara katılıp tarihi yerleri gezmeyi ve televizyon seyretmeyi çok seviyor. Fatma Kaya ev hanımıdır.

 

Berkay Bey : 18 yaşında öğrenci olan Berkay Bozaklı bekar, annesi ile abisi ile birlikte yaşıyor. Memleketi Trabzon’dur. Yeditepe Üniversitesi’nde Gastronomi okuyan yarışmacı sokak hayvanlarına yardım etmeyi çok seviyor.

 

Aslı Hanım : 26 yaşında ve 3 aylık evlidir. Aslen Tokatlı olan yarışmacı İç Denetim Yetkilisi’dir. Ancak şu an çalışmıyor. Yeni yerler gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, dikiş dikmeyi çok seviyor. Kendini yardımsever ve merhametli biri olarak tanımlıyor.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.