Yemekteyiz 23 Ekim Yarışmacıları Kimler?

      Yorum yok Yemekteyiz 23 Ekim Yarışmacıları Kimler?

TV8 Kanalı Yemekteyiz yarışmasının 36. bölüm tanıtımını yayınladı. Prograım ilk bölümünde Seda hanımın çok neşeli halleri dikkatinizi çekecek. Yarışmacıların yaptığı eleştirilerde yine yapılan yemekleri beğenmediklerini ifade ediyorlar.

Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

 

Yemekteyiz Yarışması 23 Ekim Yarışmacıları:

Seda Hanım : 37 yaşında olan yarışmacımız ev hanımı iki evladı var katıldığı koroda türkü söylemeyi dışarıda arkadaşları ile zaman geçirmeyi çok seviyor ilk günün yarışmacısı olmanın stressiz bir ortamda olmasının puan konusunda avantaj sağlamasını umuyor.

Oktay Bey: otomotiv danışmanı olarak çalışıyor 33 yaşında aslen sivaslı üniversiteyi dışarıdan okuyor kitap okumayı ve spor yapmayı çok seviyor haftanın 3-4 günü spor yapıyor damak tadına güvenen yarışmacımız bu hafta en çok puan alacağına inanıyor.

Dilek Hanım : 34 yaşında 5 aylık ev hanımı aslen trabzonlu günün büyük bir çoğunluğunu rahatsızlığı olan babası ile ilgilenerek geçiriyor titiz bir yapısı olan dilek hanım selfie çekmeyi çok seviyor.

Recep Bey : görsel düzenleme uzmanı olarak mesleğine devam ediyor 30 yaşında ailesi ile yaşıyor aslen kastamonulu olan yarışmacımız şarkı söylemeyi ve giyinmeyi seviyor kıskanç ve alıngan bir yapısı olan yarışmacımız bu haftanın iddalı yarışmacılarından biri olduğunu belirtiyor

Esra Hanım : haftanın son yarışmacısı 38 yaşında 11 senelik evli ve iki evladı var amerikalı eşi ile arnavutlukta bir iş yemeğinde tanışmış Yönetici koçluğu yapan yarışmacımız seyahat etmek sosyal bir hayatın içerisinde olmayı tercih ediyor

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.