Yemekteyiz 26 Şubat 126.Bölüm Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 26 Şubat 126.bölüm itibari ile başladı,2 marata kadar sürecek hafat sonu ise büyük final yapılarak haftanın kazananı belli olacak,bu yazımızda sizlere haftanın yarışmacılarının kimler olduğunu paylaşacağız.Yemekteyiz 26 Şubat 2 Mart haftanın yarışmacıları kim?

 

 

Dilek Güngör : 37 yaşında bir oğlu var,memleketi Kars,hemşirelik yapan yarışmacı aynı zamanda kadın giyim mağazasında satış yapıyor.

 

 

Semih Karaduman : 25 yaşında,bekar ve Zonguldaklı.Bir holdingde güvenlikçi olarak çalışıyor,Şarkı söylemeyi,sinemaya gitmeyi ve fotoğraf çekmeyi çok seviyor.

 

 

 

Tuğba Ceylan :  33 yaşında,aslen Sivaslı.Bir kızı var ve aşçı yardımcılığı yapıyor,daha önceden modelistlik yapmış.Motosiklet kullanmak ve kickbox yapmayı seviyormuş.

 

 

 

Batıkan Ersan : 18 yaşında öğrenci ve abisi ile yaşıyor.Memeleketi Kırıkkale,lise son sınıfa gidiyor.gelecekteki hedefi Gastronomi okumak.

 

 

Canan Metiner : Sunucu ,yapımcı ve halkla ilişkiler uzmanı olan Canan hanım 54 yaşında.1 kızı var aslen İstanbullu,ekonomi ve siyasetle ilgilenen yarışmacı haksızlığa gelemediğini söylüyor.

bakalım yarışmacılarımızdan hangisi en güzel yemekleri yapıp hafta sonu yapılacak finalde birinci olacak.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.