Yemekteyiz 29 Ocak Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz programı 106.bölüm ve 29 Ocakta yeni bir haftaya daha merhaba dedi,birbirinden değerli yarışmacılar Tv8 ekranlarında yaptıkları yemekler ile kıyasıya yarışarak hafta sonu yapılacak finalde birinci olmak için yarışacaklar.

Bu yazımızda sizlere bu haftanın yarışmacılarını tanıtmaya çalışacağız.

 

Hakan Bey : Hakan Tuna, İstanbul Kartal’da oturuyor. 30 yaşında olan yarışmacı Finans Müdürü olarak görev yapıyor. Sivaslı olan yarışmacı tek başına yaşıyor. Üniversite mezunu olan yarışmacı 6 ay kadar İtalya’da eğitim aldı. Özel bir şirkette çalışan yarışmacı menü olarak Köfteli Ayran Aşı çorbası, Kuru Patlıcan Dolaması, Mantar Soslu Dana Bonfile, İç Pilav, Amsterdam Hearst yapacak. Yüzme ve doğa yürüyüşlerini seven yarışmacı, kendisini çılgın, hırslı ve iş bitirici olarak nitelendiriyor.

 

Esra Hanım : 47 yaşındaki Esra Dizer evli ve bir oğlu bulunuyor. Aslen İstanbullu olan yarışmacı Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü’nden mezundur. Şu an çalışmayan yarışmacının hobileri arasında kitap okumak, yazı yazmak, astroloji ve futbol ile ilgilenmek bulunuyor.

 

Serkan Bey : Serkan Durgun 35 yaşında ve bekardır. Yalnız yaşayan yarışmacı Resepsiyonist’tir. Aslen Mersinli olan yarışmacı sinemaya gitmeyi, fotoğraf çekmeyi çok seviyor. Kendinden önce başkalarını düşünen korumacı bir yapısı olduğunu söylüyor.

 

Vasfiye Hanım : 39 yaşındaki Vasfiye Yılmaz bekardır. Anne ve babası ile yaşıyor. Aslen Düzceli ve modelist olan yarışmacının hobileri arasında gezmek, yamaç paraşütü yapmak ve rafting yer alıyor.

 

Meltem Hanım : 31 yaşında evli ve bir oğlu olan Meltem Alan Taşbaş, Aşcı’dır. Evlendikten sonra mesleğini bırakan yarışmacı kitap okumayı, futbol maçlarına gitmeyi, yeni yemekler araştırıp yapmayı çok seviyor.

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.