Yemekteyiz 4 Aralık 66.Bölüm Yarışmacıları Kimler?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz kaldığı yerden devam ediyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile gerçekleşen Yemekteyiz programında haftanın yarışmacıları kimler,ayrıntılar yazımızda.

Şevki Aydemir Kimdir?

26 yaşında evli ve 4 aylık bir kızı var. Aslen Karabüklü olan yarışmacı İşletmeci aynı zamana Sosyoloji bölümünde okuyor. Kendini disiplinli ve tez canlı biri olarak nitelendiriyor.

Alev Taşkın Kimdir?

53 yaşında Organizatör 2 oğlu var memleketi Kayseri’dir. Alev Taşkın şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve taklit yapmayı çok seviyor. Kendisini neşeli, espirili ve hayata daima pozitif bakan biri olarak görüyor.

Enis Fesci Kimdir?

Enis Fesci, 24 yaşında bekar ve yanlız yaşıyor. Ekonomist olan yarışmacı İzmirli’dir. Yarışmacı henüz sahne almamış bir müzik grubunda Vascılık yapıyor. Yemek yapmayı, ev işleri ile uğraşmayı ve aklına geldiği gibi yaşamayı çok seviyor.

Elena Karadağ Kimdir?

Rusya doğumlu yarışmacı diş hekimi olarak görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Gezmeyi çok seven yarışmacı eşi ile birlikte sürekli seyahat etmeyi seviyor. Spor yapmak ve örgü örmek en sevdiği aktivitelerdendir.

Mukadder Uygun Kimdir?

61 yaşında olan yarışmacı, 46 yıllık evli ve 45 yaşında bir oğlu var. 3 torun sahibidir. Mukadder Uygun Afyonlu’dur. Kendini tez canlı ve açık sözlü bir olarak tanımlıyor.

Bakalım bu hafta en güzel yemekleri kim yapacak ve büyük ikramiyeyi kazanacak?

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.