Yemekteyiz 5 Mart – 9 Mart Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz programı 5 mart 131.bölüm bu gün itibari ile başladı,bu haftada birbirinden değerli beş yarışmacı yaptıkları yemeklerle hafta sonu yapılacak finalde birinci olabilmek için yarışacaklar,bu yazımızda sizlere haftanın yarışmacılarını tanıtmaya çalışacağız.

İşte Haftanın Yeni Yarışmacıları:

Orhan Aytek : 41 yaşında,evli ve 2 oğlu var,aslen Makedonyalı,ayakkabı mağazası var,seyehat etmek,müzik dinlemek,motosiklet kullanmak ve sürat teknesine binmek en sevdiği aktiviteler arasında.

 

 

 

Gizem Kırkaplan : 25 yaşındaki Gizem Hanım evli ve bir erkek çocuk sahibi.Malatyalı olan yarışmacımız evlenmeden önce bankada çalışan yarışmacı şu an ev hanımı.Hobileri gezmek spor yapmak var,konuşmayı seven eğlenceli biri olduğunu söylüyor.

 

 

 

Ceyda Özata : 31 yaşındaki Ceyda hanım aslen Trabzonlu.Evli 3 çocuk sahibi ve ev hanımı.gezmeyi tatil yapmayı sinemaya gitmeyi ve internette vakit geçirmeyi seviyor.

 

 

 

Özden Akgöğ : 49 yaşında evli ve 3 kızı var.Memeleketi Trabzon,dekarotörlük yapıyor,Belçikada yaşayan yarışmacı srekli İstanbula geliyor,değişik kültürler tanımak ve spor yapmayı seviyormuş.

 

 

 

Lamia Edremit : İstanbullu olan Lamia hanım 47 yaşında ve iki erkek çocuğu var.Tam bir hayvansever olan yarışmacının 4 köpeği ve 1 rakunu var,yemek yapmayı ,arkadaşlarıyla buluşmayı çok seviyormuş,dengeli sakin ve saygılı biri olduğunu söylüyor.

 

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.