Yemekteyiz 71.Bölüm 11 Aralık Yarışmacıları Kimler?


TV 8’de Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekranlara gelen Yemekteyiz 71. Bölümde yeni yarışmacılar ile başladı. Bu hafta Yemekteyiz’in yeni yarışmacıları haftanın finalinde birinci olmak ve 10 bin TL ödülün sahibi olmak için yarışacak. Peki, Yemekteyiz 71. Bölüm Yeni Yarışmacıları Kimler? Yemekteyiz 11 Aralık 2017 Neler Yaşandı?

 

Yasemin Hanım : Aslen İzmirli olan Yasemin Kaya 33 yaşında 1 oğlu var. Proje Denetmenliği yapan yarışmacı boş zamanlarında Ebru Sanatı ile ilgileniyor. Köpeği ile uzun yürüyüşler yapmaktan mutluluk duyuyor.

Utku Bey : 28 yaşındaki bekar ve aslen Bursalıdır. Mesleği aşçılık. Seyahat etmeyi, Gastronomi turları yapmayı ve yüzmeyi çok seven yarışmacı mutfakta çok sinirlidir.

Mehmet Bey : 54 yaşındaki Mehmet Gülen aslen Zonguldaklı ve bir kızı var. Elektronik Mühendisi olan yarışmacı yılın 8 ayını teknesine geçiriyor. Ayrıca klasik arabalara meraklı ve sakin biridir.

Semra Hanım : 41 yaşında ve ev hanımıdır. 20 yıldır evli olan yarışmacının bir tane kızı var. Aslen İstanbullu olan yarışmacı boş zamanlarında spor yapmayı seviyor. Kendisini hayatı çok sallamayıp anı yaşayan biri olarak nitelendiriyor.

Merve Hanım : 40 yaşında ve bekar. Aslen İstanbullu olan yarışmacı yüzme eğitmenliği yapıyor. Erkek arkadaşı ve köpeği ile vakit geçirmeyi çok seviyor. Kendini mesafeli ve soğuk biri olarak tamamlıyor.

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.