Yemekteyiz 76.Bölüm 18 Aralık Yarışmacıları Kimler?

 

Yemekteyiz programı 76.Bölüm 18 Aralık yarışmacıları kimler,yarışmacıları tanıyalım.

Yemekteyiz 76.Bölüm 18 Aralık itibari ile yeni bir haftaya daha merhaba dedi,bu haftada birbirinden değerli yarışmacılar,yapacakları yemekler ile hafta sonunda yapılacak final günü birinci olup büyük ödülü kazanmak için yarışacaklar.

Peki Bu hafta kimler yarışıyor,işte yazımızda bu hafta 76.bölüm yarışmacılarını tanıyacağız.

Yalçın Bey : 34 yaşında bekar ve annesi ile yaşıyor. Önceleri bir yazılım firmasında çalışan yarışmacı şu an çalışmıyor. Eğlenceli biri olduğunu söyleyen yarışmacı, seyahat etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seviyor.

Arzu Hanım : 45 yaşında ve 2 çocuk sahibidir. Aslen Bitlisli’dir. Bir giyim firmasında yönetici olarak çalışan yarışmacı yemek yapmayı ve spor yapmayı çok seviyor.

Songül Hanım : Aslen Sivaslı olan yarışmacı 47 yaşında evli ve çocuğu var. İzmir’de güzellik merkezi sahibidir.

Alex Bey : İstanbul doğumlu yarışmacı evli ve 2 çocuğu bulunuyor. Gıda sektöründe şube sorumlusu olarak çalışıyor. Boş zamanlarında avcılık, futbol ve masa tenisi ile ilgileniyor.

Nergis Hanım : Nergis Çavuşoğlu 33 yaşında, evli ve mağaza yöneticisidir. Şu an evliliğe alışmak için çalışmıyor. Aslen Çanakkaleli olan yarışmacının hobileri arasında film izlemek, kitap okumak ve yeni yerler görmek bulunuyor. Konuşmayı çok seven, güler yüzlü bir ancak aniden sinirlenen biri olduğunu söylüyor.

 

Bakalım 22 Aralıkta yapılan büyük finalde en güzel yemekleri yapıp birinci kim olacak?

 

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.