Yemekteyiz Göktuğ Kaç Puan Aldı,23 Ocak

Yemekteyiz programında bu gün Göktuğ bey yarıştı,göktuğ bey yaptığı yemekleri diğer yarışmacıların ve Onur Beyin beğenisine sundu.

Program sonunda yemekleri tadan yarışmacılar göktuğ beyin punlarını verdiler,peki kim Göktuğ Beye kaç puan verdi,ayrıntılar yazımızda…

Göktuğ Bey : 25 yaşında bankacı olan Göktuğ Akbaş, 3 yıldır evli ve 2 aylık kızı bulunuyor. Gezmek, televizyon izlemek ve sinemaya gitmek en sevdiği hobileri arasında bulunuyor.

Berkay Bey :  3 Puan

Fatma Hanım : 3 Puan

Sevim Hanım . 2 Puan

Aslı Hanım : 3 Puan

 

Toplamda 11 puan alan Göktuğ bey bakalım hafta sonu yapılacak büyük finalde Onur Beyin vereceği puanlarla beraber kaçıncı olacak?

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

1 comment on “Yemekteyiz Göktuğ Kaç Puan Aldı,23 Ocak

  1. gökhanttt

    sen nasıl iğrenç bir adamsın ! yaa.. küçücük 18 yaşındaki çocuk olağanüstü bir başarı sağlamış yaşına göre, takdir et, bükemediğin bileği öp, nerdee.. kıskanç gereksiz insan.. sen daha olmamışsın.. ondan daha çocuk, kıskanç, yeteneksiz, karakterini bulamamış gereksiz birisin.. aynı havada teneffüs etmekten bile utandım yorumlarını ve o 2 puanı görünce !! tüm Türkiye ye rezil oldun .. zaten sonuncu oldun bari tüm ülkeye bari karakterinle ileride gurur duyabileceğin çocuğunun gurur duyacağı bir karakterle veda etseydin ..

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.