Yemekteyiz Programı 8 Ocak 91.Bölüm Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz 91.Bölüm Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz Programı 91.bölüm ile 8 aralık itibari ile yeni bir haftaya merhaba dedi,Tv 8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlancak olan yarışmada beş ayrı yarışmacı hafta içi yapacakları yemekler ile hafta sonu yapılacak büyük finalde birinci olup 10.000 TL olan ödülü kazanmaya çalışacaklar.

 

Bu haftanın yarışmacılarını sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.

 

Melike Hanım : Melike Özüer, 21 yaşında ve Tıbbı sekreter. Bekar ve ailesi ile yaşıyor. Aslen Mardinli olan yarışmacı, alışveriş yapmayı ve Beşiktaş maçlarına gitmeyi çok seviyor.

 

Ömür Bey : 25 yaşındaki Ömür Karaman evli ve aslen Trabzonlu’dur. Su Ürünleri Mühendisi olan yarışmacı gazetelerde sosyal yaşam üzerine köşe yazarlığı yapıyor.

 

 

Sevda Hanım : Aslen Arnavut olan yarışmacı 47 yaşında evli ve 3 çocuk sahibidir. Bowling ve bilardo oynamayı aksiyon filimleri izlemeyi çok seven yarışmacı kendini inatçı biri olarak tanımlıyor.

 

 

Uğur Bey : 54 yaşında emekli olan Uğur Demiroğlu boşanmış ve 2 kız çocuk sahibidir. Aslen Ordulu’dur. Fanatik Fenerbahçeli olan yarışmacı, balık tutmayı, doğa yürüyüşlerini seviyor.

 

 

Sumru Hanım : Londra doğumlu olan yarışmacı Sumru hanım, 55 yaşında boşanmış ve 2 erkek çocuk sahibidir. Turizimci olan yarışmacı milli Eskirim şampiyonudur. Yüzme, tenis ve yürüyüş yapmak hobileri arasında yer alırken dünyaya pembe gözlüklerle bakmayı seviyor.

 

 

YAZIMIZI SOSYAL SİTELERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.